Donkerbruine nagelglitters met metallic koperen fonkeling voor een classy salonlook
Ben je op zoek naar een volwassen, chique glitter voor salongebruik die pure klasse uitstraalt? Met deze Made in EU nagelglitters van GNB-Lab (Global Nails Beauty) creëer je elegante, zakelijke en tijdloze designs op elk type nagelsysteem. Dankzij de rijke
donkerbruine kleur met een matchende
metallic-koperen fonkeling, is dit een basistint voor de modern ingerichte nagelsalon. De bulkvoorraad van 20 gram geeft je als nagelstyliste alle ruimte tijdens drukke salonweken. Meng de glitters eenvoudig door je favoriete topcoat voor een eigen '
signature'
glittermix, of gebruik ze voor populaire technieken zoals
sugar effect en
glitter ombré.
Onze praktijkbevindingen (Trends4Beauty check)
- Het blote oog: In het gripzakje oogt de glitter zeer compact en fijn. Eenmaal verwerkt versmelten de deeltjes tot een chique, egale donkerbruine glitterzee die direct een volwassen en 'high-end' uitstraling geeft aan de nagels.
- De lamptekst: Zodra de salonlamp op het design schijnt, zie je dat de glitters perfect op elkaar zijn afgestemd. Geen contrasterend zilver, maar een warme, rijke gloed van metallic-koperen en bronzen fonkelingen voor een espresso-achtige basis.
Creativiteit op elke ondergrond
Deze donkerbruine nagelglitter is de basis voor de populaire '
coffee &
chocolate' trends en leent zich voor uiteenlopende stijlen:
- De look: De match voor de 'Coffee Corner' trend, te combineren met rijke herfst- en winterkleuren zoals espresso, dark roast, coffeebean, choco, latte, mocha, cappuccino en toffee.
- Subtiel: Als een subtiele glitter ombré over een nude of zachte latte-ondergrond voor een zakelijke touch.
- Full Cover & Sugar: Voor een full cover sugar effect; de fijne textuur geeft een tastbare dimensie zonder té aanwezig te zijn.
- Diepte Effect (Inlay): Verwerk deze warme koper-bruine glitter in een diepe inlay voor een driedimensionaal effect.
Specificaties & Toepassing
- Toepasbaar met elk nagelsysteem: Volledig merkonafhankelijk te gebruiken bij acryl, builder gel, BIAB en gellak.
- Geschikt voor alle salontechnieken: Voor een voelbaar Sugar Effect (instrooien in de niet-uitgeharde topcoat en daarna uitharden), eigen topcoat glittermix of een vloeiende Glitter Ombré.
- Made in EU: Geproduceerd binnen de Europese Unie door het overkoepelende GNB-Lab (bekend van o.a. Allepaznokcie en MollyLac).
- Inhoud: Netto gewicht ca. 20 gram, geleverd in een gripzakje (8,5 cm x 5,5 cm).