Styling lotion voor krullen met anti frizz systeem. Marion Professional - Styling lotion voor krullen 200ml
Styling lotion voor krullen met anti frizz systeem. Marion Professional - Styling lotion voor krullen 200ml
Marion Professional - Styling lotion voor krullen 200ml
Professionele styling lotion met anti frizz systeem voor krullend en golvend haar.

Verzendkosten

€ 5,49

Standaard levertijd

1-2 werkdagen

EAN

5902853014317

€ 4,69
excl. btw
€ 5,67
incl. btw
Prijs per stuk

Voorraad : 5

Variatie: Marion Professional - Styling lotion voor krullen 200ml
Aantal: 
Bestellen
 
Op verlanglijst

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

Marion Professional - Final control - Styling lotion voor krullen.

Zet in op professionele styling voor krullend en golvend haar. Met Marion Professional Final Control creëer je jouw droomkapsel zonder het haar te laten plakken en voorkom je het kroeseffect doormiddel van het anti frizz systeem. De lijn zorgt voor een natuurlijk stylingeffect zonder het haar te verstijven of te verzwaren.

Styling lotion voor krullen van Marion Professional helpt het effect van stabiele en elastische krullen te bereiken. Het vergemakkelijkt het stylen, waardoor het haar elasticiteit en zachtheid krijgt. Het bevat het kroezenreducerende ANTI-FRIZZ-systeem, dat wordt gevormd door het hydrateren van vlasextract en stylingpolymeren. De lichte formule plakt niet aan elkaar en verzwaart de krullen niet. Het vergemakkelijkt het stylen, waardoor het haar elasticiteit en zachtheid krijgt samen met een mooie glans.

Kenmerken:

  • Vlasextract geselecteerd uit gedroogde rijpe lijnzaad.
  • Styling van polymeren om golven en krullen te verbeteren.
  • Ga voor elastische krullen met glans!
  • 200ml in een handige flacon met spray systeem.
  • Vloeibare styling oplossing voor krullend en golvend haar.
  • Bekijk onze voordelige staffelkortingen.

Gebruik:

Spray de vloeistof op droog of vochtig haar. Style met een diffuserdroger of laat het haar op natuurlijke wijze drogen.
Advies van de stylist:
Kam de krullen alleen "nat", met behulp van een kam met ver uit elkaar staande tanden.

Ingrediënten:

Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Polyquaternium-10, Pg-Hydroxyethylcellulose Cocodimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Linum Usitatissimum Seed Extract, Panthenol, Cocamidopropyl Betaine, Peg-12 Dimethicone, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Acrylates/Steareth-20 Methacrylate Crosspolymer, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Triethanolamine, Citric Acid, Parfum, Citral, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool, Citronellol, Limonene.

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.